Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

Witam

Zakupiłem w sklepie Microsoftu samoloty Carenado: M20R, PA28-Arrow III, PA44-Seminole i przez jakiś czas była pełna sprawność tych samolotów. Po jakimś czasie zniknęły one z hangaru choć występują w menadżerze zawartości a także występują jako posiadane w sklepie ( odsyłany jestem do menadżera zawartości) ale ich wybór do lotu stał się niemożliwy. Otrzymałem poradę aby je odinstalować i zainstalować ponownie, oraz aby symulator uruchamiać jako administrator lub ze strony Xboxa. To nie pomogło. Analizując foldery zawierające te samoloty stwierdziłem, że w ich katalogach brak pliku aircraft.cfg. Wydaje się, że to może być przyczyna braku dostępności modeli. Jestem niemal tego pewien ale jak do nich dotrzeć i uzupełnić w aplikacji? W międzyczasie zakupiłem wersję Delux i ponownie wystąpił taki sam problem z modelem B787. 

Czy ktoś doradzi jak będę mógł zlikwidować braki aby znowu się cieszyć wspaniałymi modelami? Będę bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie