Skocz do zawartości
  • 0
trolek1111

Problem z zmianą samolotu/lotnisk

Pytanie

Witam gra zakupiona na ms store na pierwszy lot wybrałem cessna 172 skyhawk wybrałem sobie lotniska i gra wystartowała ,chciałem zapoznać się z grą teraz gdy chce wybrać inny samolot inne lotniska cały czas startuje mi ten sam pierwszy lot jak to zmienić da się wyczyścić jakoś pliki tymczasowe czy może jakieś save ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Mam ten sam problem. Zakupiłem grę miesiąc temu w sklepie wersja pudełkowa Deluxe Premium na 10 płytach DVD. Zainstalowana z płyt oraz przez Microsoft Store zgodnie z opisem w instrukcji. Zainstalowała się poprawnie. Po uruchomieniu ten sam efekt co u kolegi. Po wybraniu raz lotniska i samolotu nie mogę zmienić ani lotniska ani samolotu mimo tego, że po zmianie samolot w hangarze się zmienia. Natomiast gra startuje z tego samego lotniska i ten sam samolot. Po ponownej reinstalacji gry efekt ten sam. Raz wybrane lotnisko i samolot zostaje na stałe i nie można zmienić. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi