Skocz do zawartości
Bzonek

Miejsca do, których wracamy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak Wy, ale ja czerpie ogromną przyjemność z lotów do miejsc w których sam byłem. 

Dlatego właśnie w tym temacie chciałbym żebyście pokazali miejsca,  w których sami byliście i które (z oczywistych względów) chcielibyście pokazać dla innych osób. 

Oczywiście nie zaszkodzi jakiś delikatny opis, który być może zacheci innych do odwiedzin... nie tylko podczas lotu.

Sam zobowiązuje się jutro wstawić screeny z przynajmniej jednego takiego miejsca. 

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dokładnie jak ja. Fakt,ostatnio  nie latałem zbyt często (sprawy ważniejsze na glowie), ale ostatnio sie dorwał do nowego Wrocławia. Miasto, które odwiedzam przynajmniej kilka razy w roku (sylwestrze przybywaj) i obok którego przejezdzam baaaardzo często (most robi wrazenie) jest warte polecenia i w którym można spędzić naprawdę fajne chwile - podczas lotów w symulatorze jak i na ziemi w realu. ?

Edytowane przez Bzonek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie latam w tym roku po wybrzeżu Bałtyku. W sierpniu zahaczyłem Mierzeje Wiślaną (przekopu w symulatorze niema), później Jarosławiec. Jest pięknie, polecam ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi