Skocz do zawartości

MisiekLi

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć. Dzięki za informację. Z racji tego, że mam niemowlaka na chacie to za bardzo nie ma czasu na siedzenie i śledzenie tego co się dzieje w MSFS. Aczkolwiek to wymaga sprawdzenia i naprawienia błędów. Do końca tygodnia powinienem wydać aktualizację scenerii. Pozdrawiam!
 2. Zobacz plik EPBK Białystok Krywlany Sceneria lotniska Aeroklubu białostockiego EPBK Białystok Krywlany (wersja beta) Elewacja lotniska 153m (502 ft) Częstotliwość BIAŁYSTOK RADIO 118.450 MHz W skład scenerii wchodzą wszystkie budynki należące do lotniska: - budynek LPR, - Hangar samolotowy, - Hangar szybowcowy, - Namiot skoczków spadochronowych, - Budynek modelarzy Infrastruktura lotniska: - 09L / 27R trawiasty o długości 840m (2812 ft), - 09R / 27L asfaltowy o długości 1347m (4418 ft), - Płyta postojowa betonowa, - Płyta postojowa trawiasta, - Łącznie 9 miejsc postojowych dla samolotów Zwróć uwagę na przesunięte progi pasa betonowego ze względu na zalesienie terenu. Lotnisko jest w wersji beta i nie jest dostosowane do operacji lotniczych w nocy - brak oświetlenia pasa. Są dwa foldery. epbk-aerial-imagery - poprawione tekstury obszaru lotniska misiekli-epbk - sceneria lotniska Oba wypakujemy do folderu Community. Z racji, że jest to mój pierwszy dodatek w życiu pod Microsoft wszelkie uwagi, zgłoszone problemy mile widziane. Dodający MisiekLi Dodano 16.10.2020 Kategoria Aeroklubowe  
 3. Wersja 0.5 beta

  181 pobrań

  Sceneria lotniska Aeroklubu białostockiego EPBK Białystok Krywlany (wersja beta) Elewacja lotniska 153m (502 ft) Częstotliwość BIAŁYSTOK RADIO 118.450 MHz W skład scenerii wchodzą wszystkie budynki należące do lotniska: - budynek LPR, - Hangar samolotowy, - Hangar szybowcowy, - Namiot skoczków spadochronowych, - Budynek modelarzy Infrastruktura lotniska: - 09L / 27R trawiasty o długości 840m (2812 ft), - 09R / 27L asfaltowy o długości 1347m (4418 ft), - Płyta postojowa betonowa, - Płyta postojowa trawiasta, - Łącznie 9 miejsc postojowych dla samolotów Zwróć uwagę na przesunięte progi pasa betonowego ze względu na zalesienie terenu. Lotnisko jest w wersji beta i nie jest dostosowane do operacji lotniczych w nocy - brak oświetlenia pasa. Są dwa foldery. epbk-aerial-imagery - poprawione tekstury obszaru lotniska misiekli-epbk - sceneria lotniska Oba wypakujemy do folderu Community. Z racji, że jest to mój pierwszy dodatek w życiu pod Microsoft wszelkie uwagi, zgłoszone problemy mile widziane.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...